……:::::: حرفه ای بودن اتفاقی نیست ، این رضایت شماست که ما را در خور آن نموده است ::::::…..

شرکت فنی مهندسی رایان موتور صنعت اندیش افتخار دارد؛ در سال ۱۳۷۷ با ۱۲ پرسنل فعالیت خود را؛ با ساخت دستگاه امرجنسی آغاز کرده و در حال حاضر با شعار اقتصاد اجتماعی در سال ۱۳۹۷ با ۵۰ پرسنل مجرب و کارآزموده در پهنه ی گسترده ی ایران اسلامی ؛ با شعبات و نمایندگی های متعدد ؛ فعالیت خود را در امر تولید و عرضه ی محصولات مذکور در ذیل ادامه می دهد.
مگنت و فلاشر راهنما ، تایمر برف پاکن ، چراغ دلکو ، دستگاه دیاگ؛دی وی دی های آموزشی ، تابلوی برق آموزشی خودرو ، سوخت سنج ، مولتی تستر ای سی یو ، دستگاه انژکتورشوی که در نوع خود کم نظیر و با توجه به نیاز بازار ، قابلیت نمایش به زبان فارسی را داراست.
در حال حاضر پرسنل خدوم شرکت ؛ محصولات دیگری را در دست تولید دارند که نتیجه ی عملکرد ، در اسرع زمان به بازار معرفی می گردد.این شرکت در طی سالهای متمادی با ساخت تجهیزات مدرن تعمیرگاهی و بخش مهم تر آن ، آموزش رایگان در امر استفاده از محصولات ارائه شده به بازار توسط کادر فنی و کارآزموده ، موجب تثبیت صلاحیت شرکت گشته است.
خط تولید این شرکت با توان بالا در امر تولید محصولات یاد شده ، جهت تامین قطعات مورد نیاز محصولات خود ، سری تولید بخشی از قطعات را به نمایندگی ها و شرکت های مجاز و تائید شده ی زیربط تحت نظارت پرسنل شرکت رایان موتور صنعت اندیش واگذار کرده است که این امر خود موجب کار آفرینی ، در پهنه ی ایران عزیز و موجبات بکارگیری اذهان خلاق جوانان را فراهم نموده است.
خط مشی شرکت رایان موتور صنعت اندیش تامین رضایت کامل مشتریان از طریق تولید محصولات ، مطابق نیازهای تعریف شده ، با قیمت اقتصادی در اسرع وقت می باشد این امر ؛ جز با رضایت مشتریان ؛افزایش سطح تکنولوِی و بهبود مستمر میسر نمی گردد حال با یاری و مساعدت مشتریان محترم در امر بهبود کیفیت کالاها ی ارائه شده با نظر سنجی و انتقادات مثمرالثمر؛ شرکت مذکور را مجاب می نماید تا گامی فراگیر در امر پیشرفت تکنولوژی صنعت خودرو بردحضور پر افتخار و غرور آفرین شرکت رایان موتور صنعت اندیش در یازدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو و صنایع وابسته مشهد ، مذاکرات و رایزنی با شرکت های داخلی و خارجی مربوطه برگ زرینی است در دستان ما . امید است در آینده نزدیک با فعالیت در عرصه صادرات و واردات مربوط به صنایع خودرو گامی موثر در اقتصاد ایران برداریم.

تجهیزات تعمیرگاهی خودرو – شرکت رایان موتور

چشم انداز شرکت درچند سال آینده:
براساس اهداف ترسیم شده درسندچشم انداز ده ساله شرکت
درسال ۱۴۰۰ هجری شمسی شرکتی خواهد شد:
۱٫برخوردار ازدانش پیشرفته IT ،نانو،مکانیک ،الکتروروباتیک متکی منابع انسانی ومهندیسن توانمند درطرح وساخت انواع ادوات ،تجهیزات وسامانه های مربوط به الکترونیک،مکانیک ونانو تکنولوژی
۲٫دست یافت به جایگاه اول علمی وصنعتی ،تولیدی وفناوری نوین الکترویکی و تولید ثروت ازعلم کشور

اهداف عمده واصلی شرکت :
اهداف عمده عبارتند از:
۱٫تولیدمحصولات صنعتی تخصصی وپیشرفته روز دنیا
۲٫تبدیل دانش وعلم وفناوری به ثروت
۳٫ایجاد اشتغال درجوانان
اهداف اصلی عبارتنداز:
۱٫تولید محصولاتی که تاکنون نمونه داخلی وخارجی برای آن وجودنداشته است.
۲٫ توسعه کسب و کار و پژوهش وتحقیقات
۳٫تحقق بخشیدن به ایده ها و افکارمتخصصین جوان در راستای صنعت وتولید
۴٫بی نیازکردن کشور از واردات محصولا ت کشور های خارجی

ماموریت شرکت:
۱٫تولید و فروش محصولات صنعتی درداخل کشور
۲٫صادرات محصولات به سایر کشورها
۳٫انجام مطالعات ،تحقیقات وپژوهش های علمی

برنامه های شرکت:
۱٫تولید محصولات نمونه وناب درداخل کشور
۲٫ایجادبستر مناسب برای تولید محصولات وفناوری های مورد نیاز کشور

ارسال یک پیام